Laminace,  nebo také brow lifting, je ideální k zdůraznění přirozeného obočí a vhodná k jeho speciální úpravě. 

Laminací docílíme k usměrnění neposedných chloupků, které se mají tendenci kroutit a růst nejruznějšími směry. Na laminaci si můžete zajít do kosmetického salonu nebo se můžete pokusit k odvážnějšímu kroku a podle pokynů postupovat v pohodlí vašeho domova. Procedůra je vhodná nejen pro husté a nepoddajné obočí.

 

 

Při této procedůře se chloupky vyčešou permanentním gelem směrem nahorů a přilož se na ně fólie. V tomto kroku se gel nechává působit po dobu 12-15 minut. V této fázi se chloupky narovnají. Dalším krokem je setření permanentího gelu nasucho. Nyní máme chloupky vytažené a jsou poddajné, můžeme tak qaplikovat neutralizační gel a tvar doupravit do finálního tvaru obočí, přiložíme fólii. Opět necháváme působit 12-15 minut. Délka působení obou kroků je v závislosti na síle přirozených chloupků. Opět nasucho setřeme. Zakončíme regeneračním vyživujícím gelem a případně dovytrháme okolní chloupky pinzetou nebo použijeme epilační gel a máme hotovo.

 

 

Díky laminaci obočí bez barvení docílíme maximálně přirozeného vzhledu, ale pro výraznější a dokonalejší efekt můžeme ještě aplikovat hennu a chloupky i kuži pod němi obarvit. Barvu aplikujeme před nanešenám regeneračního gelu a barvu stíráme navlhčeným tampónkem. Regenerační gel dáváme až po obarvení.

Pozor na laminaci se chodí nejdříve až po 6-8 týdněch - opět v souvislosti se sílou přirozených chloupků. V případě častější aplikace může dojít k vypadávání chloupků. Jedná se přecejen o chemický, i když šetrný, zásah a je tak potřeba k opakovanému užívání přistupovat šetrně.

Článek o henně najdete v předchozím článku.7 zajímavých faktů o henně

 V případě, že se na domácí aplikaci necítíte, můžete využít zkušených kosmetičkem u nás v salonu. Rezervační systém najdete na hlavní stránce www.vodvoka.cz

×
  • Po-Pá: 09.00 - 19.00
  • So-Ne: zavřeno