Tetování obočí

U nás v salonu nabízím tetování obočí metodou microblading. je semipermanentní metoda tetování, která nám dovoluje vytvořit velmi realistický a přirozený vzhled obočí, které je po zahojení téměř k nerozeznání od vlastních chloupků. Každá žena má unikátní tvar obličeje, proto každé klientce vyměřuji tvar obočí na míru pomocí pravidel zlatého řezu, aby byla dodržena symetrie tváře a obočí podtrhlo krásu každé ženy.

Zákrok je téměř bezbolestný a trvá přibližně 3 hodiny.

Pro tetování používáme nejkvalitnější pigmenty, které neobsahují těžké kovy. Vyznačují se barevnou stálostí a nedochází k nežádoucí oxidaci a změně barvy pigmentu do odstínů modré či šedé.

Microblading a manuální shading

Pro koho není zákrok vhodný?

Zákrok není vhodný pro těhotné a kojící klientky, při onemocnění krve (poruchy srážlivosti atd.), epilepsii, AIDS, virové hepatitidě, infekčních onemocněních, zánětu spojivek a pro onkologické pacienty (zde je možné provést zákrok nejdříve po 6 měsících od ukončení léčby) a pro klientky trpící na keloidní jizvy.

V případě užívání antibiotik je potřeba počkat alespoň 14 dní od poslední dávky.

Pokud si nejste jistá, zda je pro Vás zákrok vhodný, neváhejte mě kontaktovat a vše probereme.

Jak dlouho tetování obočí vydrží?

Zpravidla 12-24 měsíců. Microblading a manuální shading (stínování) je semipermanentní metoda tetování, kdy se pigment aplikuje do svrchní části pokožky, ze které se postupem času začne vytrácet. Je to ale velmi individuální, záleží na typu pleti, životním stylu a jak se o obočí klientka stará.

Je potřeba nějaká příprava před zákrokem?

Den před zákrokem je nevhodné užívání alkoholu, v den zákroku je třeba omezit kávu a energetické nápoje, které mohou zapříčinit zvýšenou krvácivost.

Na zákrok přijďte nejlépe odlíčená, s sebou pohodlné oblečení.

Korekce po zákroku

Po zahojení obočí, kdy proces hojení trvá 28 dní je v některých případech potřeba drobná korekce, kde doplníme menší nedostatky.

Jak se o obočí starat?

Po zákroku je potřeba dbát zvýšené opatrnosti, první dny se může objevit mírný otok a zarudnutí, proto je potřeba obočí nezatěžovat líčením a používat ochranný krém, který dostanete ode mě po zákroku. Obočí je potřeba v prvních dnech nevystavovat přímému slunci a vodě, mohlo by dojít ke špatnému hojení.

Microblading (v ceně korekce po 4-6 týdnech) 3990 Kč
Kompletní ceník k dispozici zde  

Obočí
Obočí
Obočí
Obočí

×
  • Po-Pá: 09.00 - 19.00
  • So-Ne: zavřeno