Vnašem salonu nabízíme kosmetiku a pracujeme s exkluzivní francouzskou značkou Esthederm. Poradíme Vám jaký typ kosmetických produktů je pro Vás vyhovující a poradíme s péčí přesně na míru. Najdete u nás komplexní péči o tělo a pleť od Institutu Esthederm Paris.

Procedůry na rozjasnění pleti, dodání vitality, energizaci , intenzivní hydrataci, zmírnění mimických vrásek a detoxikaci.

 

Základní 30 minutové ošetření pleti OSMOCLEAN

Osmoclean ošetření pleti důkladně odlíčí, jemně čistí a okysličí pleť, která je po něm čistá a projasněná. Na naší pleti jsou usazeny nečistoty, make up a odumřelé buňky, které naší pokožku zatěžují, zmatňují a zabraňují účinnému pronikání aktivních látek do pleti. Produkty a ošetření osmoclean plet´ důkladně vyčistí a umožní v ní optimální rozptýlení účinných látek. Produkty Institut Esthederm pracují v harmonii s ekosystémem naší pokožky, vyrovnávají rovnováhu mikrobiomu na pokožce, který je součastí přirozeného štítu naši pleti. Produkty z toho ošetření doporučujeme i na domácí péči pro docílení dlouhodobého efektu krásné, mladistvé a rozzářené pleti.

Převýchovné ošetření pleti - 45 / 60 minut
Intenzivní ošetření, které pomáhá navrátit pleti harmonii, aby byla dlouhodobě zdravá. Obnovuje v pleti rovnováhu a pomáhá nastartovat její správné fungování zevnitř. Pomoci 3 účinných látek Kyseliny Hyaluronové, propolisu a vitaminu En2 se ošetření přizpůsobí na míru dysfunkce a potřeby vaší pleti.

Hydratační ošetření 60 minut
Ošetření, které hydratuje, detoxikuje a okysličuje plet´ pro zachováni jejího mladistvého vzhledu. Znečištění životního prostředí ovlivňuje naše buňky, zvyšuje oxydační stres a způsobuje zánětlivé procesy a předčasné stárnutí. Díky hydratačnímu ošetření se pleti navrací potřebné vitaminy a jas.

    

 Čištění a odlíčení pleti je základním krokem péče o pleť.
 
Dokonalé odlíčení a každodenní šetrné čištění pleti je základ péče o pleť. Produkty řady Osmo Cellular Care pracují v souladu s přirozeným ekosystémem pokožky, podporují zachování zdravé mikroflory a ochranného hydrolipidového filmu na povrchu pleti (patent Skin Balance System).
 
Vyberte si, jestli zvolíte odborníky doporučovanou klasiku - jemná pleťová čistící mléka (hydratační a zklidňující) a nebo si oblíbíte pohodlné čištění pomocí čistící pěny a teplé vody, třeba rovnou ve sprše. Vyzkoušejte i svěží mycí gel v praktické tubě, který mají v oblibě především muži a dospívající.
 
Skvělý je dvousložkový odličovač na oči, krásně zklidní a zvláční jemné okolí očí. Na cestách a v časové tísni můžete použít k odlíčení a čištění obličeje micelární vodu.

Pleťové vody - hydratační a zklidňující - pleť osvěží, dočistí a zjemní.

Jednou týdně pleť vyčistěte hloubkově produkty  Deep Pore Cleanser a  Lightening Buffing Mask. Přestanou se Vám ucpávat póry a pleť bude nádherně jemná.
 

A nezapomínejte na důležitou tečku na závěr! Cellular Water Mist připraví pleť pro maximální využití následujících pěstících přípravků. Buněčná voda pleť okamžitě hydratuje, dodává energii a při pravidelném používání viditelně omlazuje pokožku.


Slunce je zdroj života.


Přirozenou a nejlepší ochranou pokožky před sluncem je opálení. Proto je lepší naučit pokožku adaptovat se na slunce, než ji nadměrně ochraňovat.
Produkty Institut Esthederm pomáhají převychovat i tu nejcitlivější pokožku k tomu, aby se dokázala správně adaptovat na slunce a postupně se uměla zdravě a bezpečně opálit.

VSTUPNÍ OŠETŘENÍ PŘI PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ cena 1500 Kč (45 - 60 min)
 • základní ošetření Osmoclean ( Discovery) určené k vyzkoušení základní čisticí řady klientce, vysvětlení filozofie IE a k dalšímu kroku diagnostiky pleti při ošetření
 • diagnostika pleti, konzultace s klientkou co používá - vysvětlení co by měla správně používat, co dělá špatně případně na jakou konkrétní problematiku se zaměřit při dalších ošetření
 • představení, konzultace 30-40 minut + ošetření
PŘEVÝCHOVNÉ OŠETŘENÍ cena 1750 Kč (90 min)

Ošetření k relaxaci, okysličení a navrácení harmonie pleti. Pokožka je zdravá a krásná. Cílená ošetření kompenzující dysfunkce pleti s intenzivním, rychlým a dlouhotrvajícím efektem. Vhodné i po darmo-estetických procedurách.

 1. Oxy hydratace s kyselinou hyaluronovou
  Doplňuje pokožku vodou, udržuje plet déle mladou a navrací pleti harmonii.
 2. Oxy Energy a detox - revitalizace pleti spirulinou
  Revitalizační ošetření při únavě pleti s potřebnou dávkou energie.
 3. Oxy Purity - Propolisová léčba akné
  Ošetření zmatnujici mastnou pokožku, odstraňuje zánětlivá ložiska a zmenšuje rozšířené póry.
ESTHÉ FILLER - Liftingové ošetření cena 1900 Kč (75 min)
 • Intenzivní regenerační ošetření proti vráskám, obnovuje kolagenová a elastinová vlákna, zabraňuje jejich destrukci, rozjasňuje pokožku a učí plet znovu fungovat jako v mladosti.
 • Zaměřené na hustotu, pevnost pleti a vyhlazení vrásek.
ESTHÉ LIFT - Liftingové ošetření cena 2400 Kč (90 min)
 • 100% manuální lifting tváře, přináší okamžité výsledky na konturách tváře, zvyšuje objem pokožky.
 • Stimulující ošetření na pozvednutí a znovu definování kontur tváře
 • Masážní pohyby inspirované fascio terapií k tónování a zpevnění pro viditelné výsledky v konturách tváře.
OŠETŘENÍ OČNÍHO OKOLÍ cena 900 Kč (40 min)
 • Osvěžení očních kontur a mladost pohledu. Ošetření očí, které hydratuje, obnovuje oční okolí pro mladší pohled.
 • Ošetření dokonale hydratuje pokožku, pokožka je vyhlazená a vyplněná, otoky a tmavé kruhy jsou drenáží odstraněné, repair technologie a kyselina hyaluronová vyhlazují a odstraňují vrásky.
 • Intenzivní litinové náplasti pro okamžitý omlazující efekt.

Kompletní ceník k dispozici zde

×
 • Po-Pá: 09.00 - 19.00
 • So-Ne: zavřeno