Maderoterapie - zázrak století

Trápí Vás celulitida? Otékají Vám nohy? Potřebujete vytvarovat problematické partie?

Máme pro Vás řešeni!

Tato technika je v posledních letech velmi vyhledávanou a oblíbenou metodou v boji proti celulitidě a nejen proti ní. Jedná se o vysoce účinnou masážní techniku, která zahrnuje řadu dynamických hmatů pomocí dřevěných pomůcek, kterými jsou vyvíjeny rovnoměrné tlaky na tukovou tkáň v podkoží a čímž dochází ke stimulaci lymfatického systému, prokrvení pokožky a odbourání tukových polštářků.

Info: krátce si připomeneme co je to lymfatický systém - soustava lymfatických cév, lymfatických uzlin a lymfatických orgánů, kterými jsou slezina a brzlík. Tyto orgány spolupracují na správné detoxikaci těla a tím přispívají ke zdraví a správné funkci naší tělesné schránky, bez správného fungování lymfatického systému by bylo naše tělo plné škodlivých látek a viditelně by nám to dalo znát - například akné, přibírání na váze, pomerančová kůže a další.

Co všechno dokáže maderoterapie?
Stimuluje lymfatický systém, odstraňuje toxíny z těla, zrychluje metabolismus, odstraňuje celulitidu, tvaruje postavu, zlepšuje cirkulaci krve, vypíná pokožku těla, zvyšuje produkci elastinu a kolagenu, zlepšuje svalové napětí a posiluje imunitní systém.

Maderoterapie nebolí a nesmí bolet!!! Masáž musí být účinná s jasně daným tlakem, ale nikdy nesmí bolet a vytvářet modřiny. Naopak, pokud masáž bolí, naruší se lymfatické cévy a tato aplikace více škodí než pomůže.

Obecně se doporučuje chodit alespoň 1x týdně, ale pro vyšší účinek i 2x týdně. Kontraindikace maderoterapie jsou těhotenství, špatná srážlivost krve, deformity kůže (exémy, nezahojené jizvy, apod.), onemocnění (virová, bakteriální, onkologická), křečové žíly.

Na objednanou proceduru nepotřebujete vůbec nic, žádnou speciální přípravu. Jen doporučujeme tak jako u správného toku lymfatického systému pitný režim, jak před procedurou tak i po ní, dostatek pohybu a správné stravovací návyky.

Procedury:

  • Celotělová lymfatická masáž (2h) - krk zepředu, obličej a hlava, hrudník, břicho, dolní končetiny zepředu, záda, bedra a hýždě, dolní končetiny zezadu, kompletní masáž celého těla, zlepšení kvality lymfatického oběhu a urychlení odtoku lymfy z podkoží zpět do krevního oběhu, detoxikace, imunita, prevence a kosmetická léčba celulitidy, zmenšení otoků, vypnutí kůže
  • Lymfatická masáž dané partie/daných partií (problematické partie) (1h) - dle domluvy s klientkou (problematická partie)
  • Maderoterapie (50 minut) - dýchací cvičení na rozproudění hluboké lymfy, vyčištění hlavních lymfatických uzlin pomocí masáže, maderoterapie
  • Maderoterapie spojená s lymfatickou masáží COMBO (90 minut (45/45)), dýchací cvičení na rozproudění hluboké lymfy, lymfatická masáž problematické partie, maderoterapie
×
  • Po-Pá: 09.00 - 19.00
  • So-Ne: zavřeno